Велосипедисти для хірургів

Тримайтесь подалі від велосипедистів, як від торфяних боліт серу Генрі радив старий служака Ватсон. Хай їм грець, не знаєш, чого від них чекать. Он-до привезли пораненого із діркою в грудях — я його й питаю, на столі вже, правда, поки не приспали колеги:

— Що сталося, шановний? Звідки дірка?

Об этом сообщает Устинов троллит

А він мені:

— Шо-шо... Пішов гулять десь о сьомій ранку. Ну, гуляв, гуляв. А тут велосепедисти як наїхали...Встромили ножа в груди і зникли... Такоє дєло...

— А ви, чоловіче, бува того? Не того? Десь о пів-на-сьому сьогодні? Чи, може й раніше? Нє?

— Ні, — каже.- Сьогодні — ні.

Потім подумав-подумав і додав:

— Вобще, канєшно, зловживаю. Но сьогодні — ні.

Твердо так. Ну, я ж вірю людям.

На тому ми спілкування тимчасово призупинили.

Поки асистенти розкривали грудну клітку, я встиг з поліцією поспілкуватись.

— Постраждалий зараз на операційному столі, — кажу. — Так що ви з-під нього зараз нічого не отримаєте. Краще їдьте ловіть банду велосипедистів, вони далеко не могли втекти. Десь в лісі сидять. А Яриловичі і так ще закриті від хасидів, так що в Білорусь ці біциклєтники теж не втраплять. І то добре, а то і там лиха накоять.

Поліція покивала головами і поїхала.

— Так, мальчики, що тут у нас? В плевральній порожнині кров... В перикарді дірка...

Розкриваю перикард — там теж згортки крові. І свіжу піддає. Звідки, цікаво? Трохи вивертаю серце вліво — от і поранення: сантиметровий лінійний дефект стінки правого шлуночка. Добре, що правого... Добре, що шлуночка...

— Ниточку атравматику давай мені шить...- це до операційної сестри.

Серце відштовхує руку, пручається. Це теж добре. Накладаю два вузлових шви — і можна перевести подих. Все нормально, промиваємо, дренуємо, зашиваємо. З днем хірурга, шановні!

Олег ЛУЗАН


Джерело статті: “https://siver.com.ua/news/velosipedisti_dlja_khirurgiv/2020-09-20-26828”

 

Нас интересуют только Законы и Конфликты!
Современное общество формируют всего две вещи — это Законы и Конфликты. Все они — на сайте ЗиК, т.е. «Законы и Конфликты». Место, где есть все, что надо деловому человеку. Чтобы знать, откуда растут деньги.
Сайт «ЗиК» (Законы и конфликты) предлагает читателям полный спектр новостей обо всех важных и нужных событиях сегодняшней Украины. Все события из Верховной Рады — как во время заседаний, так и в кулуарах. Все последние тенденции в мире политики и бизнеса.
Найти себя в мятежном измяющемся мире, найти комментарии специалистов и прогнозы аналитиков вы сможете только здесь, на сайте «ЗиК». Законы Конфликты — это ваш выбор!