У Зеленського сподіваються, що незабаром Президент завітає до Вашингтона

Помічник Президента України Андрій Єрмак сподівається, що Володимир Зеленський незабаром здійснить офіційний візит візит до Сполучених Штатів Америки. Про це Єрмак заявив в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt, передає УНН.


Політик заявив, що скандал, що вибухнув після телефонної розмови Дональда Трампа і Володимира Зеленського 25 липня, — це внутрішня справа Сполучених Штатів. “Події, які обговорюються, зокрема, під час слухань в Конгресі США, в більшості своїй відносяться до періоду, який передував президентству Зеленського”, — сказав Єрмак.


“Реагувати на окремі висловлювання в ході американських дискусій ми не бачимо приводу”, — сказав він. “Втім, ми сподіваємося, що незабаром дійде до офіційного візиту президента Зеленського в Вашингтон”, — додав Єрмак.


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/12/08/u-zelenskoho-spodivaiutsia-shcho-nezabarom-prezydent-zavitaie-do-vashynhtona/”

 

Нас интересуют только Законы и Конфликты!
Современное общество формируют всего две вещи — это Законы и Конфликты. Все они — на сайте ЗиК, т.е. «Законы и Конфликты». Место, где есть все, что надо деловому человеку. Чтобы знать, откуда растут деньги.
Сайт «ЗиК» (Законы и конфликты) предлагает читателям полный спектр новостей обо всех важных и нужных событиях сегодняшней Украины. Все события из Верховной Рады — как во время заседаний, так и в кулуарах. Все последние тенденции в мире политики и бизнеса.
Найти себя в мятежном измяющемся мире, найти комментарии специалистов и прогнозы аналитиков вы сможете только здесь, на сайте «ЗиК». Законы Конфликты — это ваш выбор!