МЗС України викликало посла Угорщини «на килим» та висловило протест після резонансного інтерв’ю

Главком

Іштван Ійдярто

Главком


Міністерство закордонних справ України вручило послу Угорщини Іштвану Ійдярто ноту протесту через його заяви щодо нібито недотримання прав угорської меншини та блокування інтеграції України в НАТО.

У відомстві заявили, що посла проінформували про «неприйнятність його заяв щодо автономії угорської національної меншини в Україні та блокування угорською стороною діяльності Комісії Україна — НАТО».

Очільнику дипмісії Угорщини також пояснили, що закон про освіту не порушує прав українців угорського походження, а навпаки надає їм можливості кращої самореалізації в Україні.

Читайте також:
В Угорщини немає жодних територіальних претензій до України — посол

Нагадаймо, що посол Угорщини Іштван Ійдярто заявив, що Будапешт продовжить блокувати проведення Ради Україна-НАТО через закон про освіту, який «порушує права етнічних угорців».

Він також поскаржився, що угорців на Закарпатті змушують вчити дуже багато української мови.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/poslu-ugorshchini-vruchili-notu-protestu-pislya-rezonansnogo-interv-yu-novini-ukrajini-50056977.html”

 

Нас интересуют только Законы и Конфликты!
Современное общество формируют всего две вещи — это Законы и Конфликты. Все они — на сайте ЗиК, т.е. «Законы и Конфликты». Место, где есть все, что надо деловому человеку. Чтобы знать, откуда растут деньги.
Сайт «ЗиК» (Законы и конфликты) предлагает читателям полный спектр новостей обо всех важных и нужных событиях сегодняшней Украины. Все события из Верховной Рады — как во время заседаний, так и в кулуарах. Все последние тенденции в мире политики и бизнеса.
Найти себя в мятежном измяющемся мире, найти комментарии специалистов и прогнозы аналитиков вы сможете только здесь, на сайте «ЗиК». Законы Конфликты — это ваш выбор!